Strona główna
O nas
Czytamy
Gotujemy
KONTAKT
7/30/2014
Śpię ! Nie przeszkadzać!
Pozdrawiam,
AUTOR: Agata - mama Donka
7-10msc
,
DONEK
3 komentarze:
Unknown
31 lipca 2014 08:24
Hehe ;DD dobre zdjęcie ^^
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Mandarynka
31 lipca 2014 15:00
Oooooo jaki słodziak! :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
OlkaD
31 lipca 2014 22:33
Jaka piękna pozycja do spania :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Dołącz do nas na FB
Donkowo.pl
Popularne posty
WRZEŚNIOWE WYZWANIE - DZIEŃ 4
www.senmai.pl
ULUBIEŃCY MIESIĄCA - STYCZEŃ I LUTY 2017
Pierwsze 2 miesiące nowego roku już za nami - dacie wiarę ? Ja jestem w lekkim szoku. Między innymi z tego powodu że mam w domu już 3 latka...
WRZEŚNIOWE WYZWANIE - DZIEŃ 3
www.senmai.pl Ukochanego hobby brak, ale lubię gotować i szyć ot co !
Kosi kosi łapki...
...pojedziem do Babki, Babka da nam mleczka, a Dziadek ciasteczk / pierniczka Apsi apsi apsi"
donkowo.pl. Obsługiwane przez usługę
Blogger
.
Wyszukaj
Copyright © 2016
donkowo.pl | parentingowy blog. Życie i rodzina każdego dnia.
, Blogger
BLOG Design:
karografia.pl
Hehe ;DD dobre zdjęcie ^^
OdpowiedzUsuńOooooo jaki słodziak! :)
OdpowiedzUsuńJaka piękna pozycja do spania :)
OdpowiedzUsuń