Strona główna
O nas
Czytamy
Gotujemy
KONTAKT
2/07/2015
6.02.2015
Mamy
CZWARTEGO
zęba - druga
górna jedynka
jest z nami !
Pozdrawiam, jeszcze bardziej dumna-
AUTOR: Agata - mama Donka
13-16 msc
2 komentarze:
Sierpniowa Mama
8 lutego 2015 19:12
Gratulacje! Nas aktualnie męczą górne czwórki ;/
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Unknown
8 lutego 2015 20:28
dziękujemy i życzymy powodzenia ;)
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Dołącz do nas na FB
Donkowo.pl
Popularne posty
WRZEŚNIOWE WYZWANIE - DZIEŃ 4
www.senmai.pl
ULUBIEŃCY MIESIĄCA - STYCZEŃ I LUTY 2017
Pierwsze 2 miesiące nowego roku już za nami - dacie wiarę ? Ja jestem w lekkim szoku. Między innymi z tego powodu że mam w domu już 3 latka...
WRZEŚNIOWE WYZWANIE - DZIEŃ 3
www.senmai.pl Ukochanego hobby brak, ale lubię gotować i szyć ot co !
RODZINNIE
donkowo.pl. Obsługiwane przez usługę
Blogger
.
Wyszukaj
Copyright © 2016
donkowo.pl | parentingowy blog. Życie i rodzina każdego dnia.
, Blogger
BLOG Design:
karografia.pl
Gratulacje! Nas aktualnie męczą górne czwórki ;/
OdpowiedzUsuńdziękujemy i życzymy powodzenia ;)
Usuń